Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Új munkahelyre szokták kérni...

Új munkahelyre szokták kérni az előző kilépő papírokat? És az alábbi esetben számomra mi lenne a jó?

Figyelt kérdés

Felvettek, és ugye szokták kérni a az előző hely kilépő papírjait- szabihoz meg ilyenekhez gondolom.


Röviden a történetem:

Dolgoztam korábban valahol, majd a közvetítő idő közben ajánlott egy másik lehetőséget most ősszel, ahol úgymond megszívtam, mert 2 hét után felmondtak nekem...

Ezt nyilván kihagytam az interjún, mert rossz fényt vetett volna rám ( egyébként a közvetítő is kezeskedett értem, tehát nem én voltam rossz vagy kicsinylem, viszont a kis cég 2 tulaja közül nem volt egyet értés kit alkalmazzanak, én meg megszívtam)

Most erről a 2 hétről kéne nekem kilépő papír? :/


Plusz infó, hogy egy hónapja regisztrált álláskereső is vagyok, ezt nem tudom kell-e mondani, és akkor onnan kell igazolás, vagy elég ez a csodás utolsó rövid munkahely?


Tiszta ideges vagyok, hogy mit gondolnak majd, hogy ezt nem mondtam nekik. :(



2016. nov. 30. 10:18
 1/6 A kérdező kommentje:
(Egyébként a nyári helyre úgy emlékszem nem is vittem kilépő papírokat, mégis kiszámolták az évi szabit.)
2016. nov. 30. 10:21
 2/6 A kérdező kommentje:
TB kiskönyvből meg tudok újat nyitni
2016. nov. 30. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig kell a kilépő papír. A te érdeked is, hogy minden normálisan legyen vezetve.

És ugyan miért titok a 2 hetes munka? Próbaidőn voltál még. Előfordul az ilyen. Akár azt is mondhatod, hogy neked nem tetszett a hely.

2016. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és természetesen a munkaügyi központban is jelezd.

Nem jár valami támogatás rád? Azt is jó lenne megkérdezni és mondani az új munkahelyednek.

2016. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igaz, lehet túlparázom, hogy rosszat gondolnak ha meglátják benne. De sajnos így alakult. :/


Persze, szólok mindenképp a munkaügyinek is, hogy már van munkám, még nem kezdtem el dolgozni az új helyen.

Októberben regisztráltam be valamikor, nem tudom jár-e a munkáltatónak valami juttatás. (Talán az 3 hónap után van)

Lehet megemlítem nekik, ők úgyis tudni fogják.

2016. nov. 30. 11:25
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom érdekel-e valakit, azért leírom:

Szerencsére egyáltalán nem érdekelte őket,

kedvesek, rendesek voltak hál istennek. :)

2016. dec. 3. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!