Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erzsébet utalvánnyal interspar...

Erzsébet utalvánnyal intersparban mit lehet venni?

Figyelt kérdés
Szóval állítólag mindent ami ital vagy étel de akkor abbol egy arva csomag zsepit mar nemlehet? Amit venni szeretnek az csipsz tortilla salsa milka peksutik kenyer tej kakaopor sajt felvagott paradicsom paprika cola kinley piskotataller tuc keksz chio crispersz vajkrem majkrem zsemle kifli johgurt +zsebkendö....de akkor ezekbol csak a zsepi nembiztos?
2016. nov. 30. 19:43
 1/8 anonim válasza:
Ha élelmiszerre vonatkozik az utalvány, akkor csak élelmiszert. Zsepit biztos nem. Alkoholt sem
2016. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha élelmiszer utalványod van.


Ha Erzsébet ajándék utalvány, akkor azzal bármit vehetsz.

2016. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké az érthetö hogy piat nemlehet de hogy zsepit sem... total taknyos vagyok...
2016. nov. 30. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Wc papírt, papír kéztörlőt, szalvétát, öngyújtót,rágógumit, üdítőitalt (saját-márkás)is szerettem volna vásárolni többek-között, nem fogadták el az Erzsébetet. Kp-el kellett kifizetnem.
2016. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*** Ja! és kutya, macska konzerv, száraz-táp, jutalom falat vásárlása esetén sem fogadják el, tőlem legalábbis itt ahol én lakom nem.
2016. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De tehéntej vehetö belole nem?
2016. nov. 30. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyobb áruházakban már a pénztárgép tudja, hogy melyik termék milyen kategória, tehát ha vegyesen vásárolsz, akkor csak valamekkora részét tudod utalvánnyal fizetni, a maradékra pénz kell.
2016. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
25%
Szerintem 30Voltos vibrátort tudsz
2016. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!