Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay határidő lejárt?

Ebay határidő lejárt?

Figyelt kérdés

Rendeltem valamit ebayen, a határidő 28-án járt le, és tegnap (43. napon) a more actionsnál kiválasztottam a "I didn't receive it"-et és így csak az eladónak írt, aki ma visszaírta, hogy: My dear friends, this project on October 20 to send, may need 20 to 45 days for delivery, please patience to wait for a few days again, is that ok?Thank you very much!"


Gondolom meg akarja várni, hogy leteljen a 45 nap... De ilyenkor mit tudok tenni? Mi a következő lépés?

Holnap ugye még tudok vele kezdeni valamit?


2016. dec. 3. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
mindig ezt a sablonszöveget dobják vissza. bárd meg azt a határidőt amit a rendszer adott, és egyenesen kérd a refund-ot (vagy ahogy akarod, az I want the item-et is kérheted, de sztem jobban jársz ha refundod kérsz + rendelsz egy másikat, másik eladótól, mert ezek sokszor ígérgetnek ám mindent, aztán sehol semmi)
2016. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legkésőbbi dátumtól (nov. 28.) számítva még 30 nap áll rendelkezésedre, hogy visszakérd az árát vagy újraküldést kérj. De ha PayPalal vetted, akkor még szóba jöhet a PayPal saját 180 napos pénzvisszafizetési garanciája is. Gondolom Kínából jön. Tehát akár még várhatsz is, van időd. Ilyenkor a karácsonyi roham miatt már kicsit később jönnek meg a cuccok. De ha nagyon nem akarsz várni, akkor írd meg az eladónak, valószínűleg nem fognak kekeckedni és felajánlják a refundot vagy resendet.


Egyébként ilyenkor érdemes nem az I didn't receive-t választani, hanem csak simán írni az eladónak, általában ugyanígy lehet rendezni velük a dolgot így is.

2016. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

igen,ez jobbnak tűnik, ha működne. és én is pont így álltam hozzá mindig, amíg aztán 5-6 alkalommal is átcseszett a kis ferdeszemű, és persze dehogy küldte. na azóta van az h nem bízok már ebben, h írok neki és ő megígéri, h újraküldi, ugyanis megígéri ő azt 15x is, aztán sehol semmi. ...

de oké, ez csak az én (igaz elégsokszoros) tapasztalatom, aztán ahogy gondolod ...

2016. dec. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy előttem írták, még légy türelemmel.

Nekem nem sok gondom volt eddig rendelésekkel, amikor meg igen, normálisan le lehetett a kínaiakkal rendezni.

2016. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!