Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBayről rendeltem pontosan 1...

Davyd9206 kérdése:

EBayről rendeltem pontosan 1 Hónapja 1 napja és még semmi a shiipingbe az volt írva Nov 21 - December 12? Valakinek már meg jött a rendelt csomagja Kína felől

Figyelt kérdés

Tudom, addig van 4 munka nap és még jövő hét is ott van.


És Ebayről 45-60 nap is töklétes


Karácsony miatt be lassíthatják stb stb


2016. dec. 6. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt mindet tudod, miért írod ki sorozatban naponta ezeket a kérdéseket? A postás nem lesz gyorsabb tőle, és senki nem látja a csomagodat hogy hol jár. Ülj meg a seggeden nyugodtan és várj.
2016. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
És megnézted már, hogy hol jár a csomagod?
2016. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A válaszoló nem írtam minden nap ki!!! csak szeretnék érdeklődni, hogy kinek mikor és meg jött-e és nagyon nem érdekel a szöveged


Igen néztem csak ki****t levél küldemény és nem lehet rendesen követni

2016. dec. 6. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem érsz a válaszokkal, mert attól hogy nekem megjött X napra a csomagom Y helyre Z oldalról ZS eladótól, a te rendelésedhez semmi köze nem lesz A oldalról B helyre, C feladótól.

Ha nekem megérkezett, attól nem törvényszerű hogy neked is meg fog. Ha nekem nem érkezett meg, nem törvényszerű hogy neked sem fog.

2016. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!