Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felmondható vagy csökkenthető...

Felmondható vagy csökkenthető 2 év hűségnyilatkozatos Telenor előfizetés kedvezően?

Figyelt kérdés
szeptemberben kezdtem. 8500-at fizetek havonta két évig, cserébe lett egy 90 ezres lenovo telefonom 10 000ért. Csak azért írom le ezt is hogy tisztább legyen a kérdésem. Mert a t-mobile-nál van olyan most hogy 2000 ft előfizu és nem tudod túllépni... és bele tudnék szállni, csak a 8500 kötelező mellett nehézkes... Előre is köszönöm!
2016. dec. 7. 15:24
 1/4 TR75 ***** válasza:
Igen, de megkérik az árát. Kötbért kell fizetni.
2016. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

És ez most megérte neked?

(8500 x 24) + 10 000 = 214 000 HUF.

Előbb kellett volna gondolkozni.


Egyébként nem 90 ezres készüléket vettél 10 rugóért, mert az szolgáltató-függő és ráadásul a legkevésbé keresett szolgáltató telefonja, tehát az a 90 rugó jó esetben hatvan, most.

2016. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt rajtad kívül mások is elolvassák, remélem, hogy a beírásnak lesz annyi eredménye, hogy mások még a döntésük előtt tanulnak belőle.
2016. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként, nem én vagyok a fax, hanem te, aki aláírtál egy szerződést, ami már meg is mutatkozott, hogy nem volt számodra túlságosan előnyös.


Hűségidővel csak az vegyen telefont, aki meg van elégedve a szolgáltatójával, nem kiván váltani és a vállalt csomagot is ki tudja használni.

Nekik, de csak nekik, megéri a dolog, másnak viszont nem.

2016. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!