Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagfeladás utánvéttel?

Csomagfeladás utánvéttel?

Figyelt kérdés
Fel szeretnék adni egy csomagot aminek az árát a címzett fizeti ki átvételkor azonban a szállítás díját én fizetem!Ha megrendelem a futárt és elviszi a csomagot mikor tudom rendezni a szállítás díját?

2016. dec. 11. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá kellett volna adni az eladási árhoz, hogy áru ára+szállítási költség.
2016. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

MINDIG feladásnál fizeti az megrendelő a szállítás díját.

Ha te futárt rendelsz, akkor neked kell kifizetni a szállítást és a beszedendő összeg az áru ára és a szállítási díj - azt is hozzá kell írni a vevő által fizetendő összeghez. Pl. 5 ezer a termék ára, 1.000 ft a szállítás, akkor 6 ezer ft-ot kell írni, mint beszedendő összeg.


Csak zárójelben jegyzem meg - nem küldenék utánvéttel semmit, ugyanis, ha a vevő meggondolja magát és nem veszi át a csomagot, akkor bukod az 1.000 ft szállítási költséget.

2016. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Éppen ez a lényeg,hogy az árba belekalkuláltam a szállítást így azt én állom mindenképpen.Az előreutalás biztosabb de ahhoz még nagyobb bizalom kell mint az utánvéthez!

2016. dec. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!