Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet hogy nem jó kategóriába...

Lehet hogy nem jó kategóriába írok, de most nincs nagyon időm nézelődni. Markets.com ingyen $25 csak játékpénz?

Figyelt kérdés

Tegnap este regisztráltam egy accountot és meg is kaptam a 25$ ingyenes bónuszt amit valós számlára kaptam

Jelenleg 34$-nál járok és a kifizetésnél ez az üzenet fogad "Pénz felvételéhez először fel kell töltenie a számláját"

Na jó azt gondoltam hogy nem utalhatom ki azonnal a 25$-t, de ha befizetek akkor kivehetem az összeset vagy csak amit az én befizetésemből nyerek vagy hogy van ez?

Amit nyerek azt is folyamatosan az ingyenes letéthez írja, vagyis ez jelen helyzetben csak játékpénz vagy legalábbis nem az én pénzem

Esetleg vélemények, tapasztalatok az oldallal kapcsolatosan? Ha kérhetem csak olyan személy írjon akinek tényleg van ebbe tapasztalata (Még nem szeretnék mindenféle fórumra irkálni, de tudom hogy ezt ott kellene:)



#Apple #pénz #Forex #kecske #25$ #kezdő bónusz
2016. dec. 14. 18:02
 1/1 Koplárovics Béci ***** válasza:

Nem tartott sokáig megtalálni.

"4.1.1 In order for the Customer to be eligible to withdraw the Award, the Customer must execute a minimum trading volume of $10,000 for every dollar awarded by The Company to the Account (e.g. if Customer who receives $100 Award will need to have a minimum trading volume of $1,000,000).;"

2016. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!