Szerintetek ez kamu?

Figyelt kérdés
Találtam ezt a pénzkereseti lehetőséget ami évvégéig tart.Szerintem tul szép hogy igaz legyen az hogy valaki azért fizet mert videokat nézek.Véleményeket és tapasztalatokat kérnék. [link]

2016. dec. 23. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Igen
2016. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

10 ora videonezegetesert 1000 dollart??? Mondd, hany eves vagy jogyerek, 8?


Nyilvan kamu, a szokasos szervezz be mindenkit, cserebe az eg tudja milyen virusokat telepitenek a gepedre vagy milyen hatso ajtokat nyitnak rajta.

2016. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "diszkréciót"izomagy!!!
2016. dec. 23. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom b..meg, román oldalon van hirdetve, meg egy gmail-es cím a hivatalos céges mail? :D Ne idegesíts, persze hogy kamu.

Egyébként tényleg vannak ilyen reklámnézős "munkák", de ezek SOKKAL kevesebbet fizetnek, kb pár dollárt lehet velük havonta összeszedni, ha engem kérdezel még a számítógép által elhasznált áram ára se jön be rajta.

2016. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!