Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » S. O. s segitség kellene! Egy...

Szasza... kérdése:

S. O. s segitség kellene! Egy pár éve gyujtöm az apro eurot, frankot (2euro,1euro,50cent,20cent,10cent) (5 frank stb. ) oxidálodot. Mivel tudom megtisztitani?

Figyelt kérdés
de lent tartottam a pincében és sajnos oxidàlodot gondolom a pàra miatt. Lecci adjatok tanàcsot hogyan tudom megtisztitani!? Mivel? Hol tudom bevàltani? Vagy esetleg érdekel valakit igy egyben? Akar ilyen àllapotban vagy megtisztitva. Szodabikarbona+ecet..?
2016. dec. 30. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


tisztítás címszó alatt



de numizmatikai boltokban lehet kapni különböző spéci folyadékokat is.



Az más kérdés, hogy mitől oxidálódott? Egy pénzérme, amit tisztán teszel el, és nem éri nedvesség nem oxidálódik rövid idő alatt.

2016. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!