Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha wish-ről rendelek, nem...

Ha wish-ről rendelek, nem veszik le a pénzem?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés kicsit hülyén jött ki. Úgy értem az osztálytársam mutatta az oldalt de ő csak nézegetni szokta Én akartam onnan rendelni, de amikor láttam hogy kérik a bankkártyám pin-kódját meg lejárati dátumát, inkább hagytam. Eddig csak olyan oldalról rendeltem amin házhoz szállítottak és ott kérték a pénzt. A Wish biztonságos oldal?

Előre is köszi!



2016. dec. 31. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen leveszik a pénzed, hiszen a terméket ki kell fizetned és csak utána postázzák. Külföldről sehonnan nem fogsz utánvéttel rendelni, mert nem kockáztat senki, hogy a vevő "meggondolta magát."
2016. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klaumanó válasza:

Én is rendeltem mâr a wish-ről.

Levontâk a pėnz a kârtyâmról(se többet, se kevesebbet, csak amennyi volt a rendelėsem).

Aztân kB megėrkezett a csomagom 3-4hėt múlva.

2017. jan. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem fogalmaztam meg jól úgy értettem azzal riogatnak hogy sokkal többet levonnak tőlem, mint amennyibe kerül a termék plusz a postaköltség.
2017. jan. 3. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak azt vonják le amennyibe kerül a termék plusz a posta. Nem vonnak le többet a semmire. Persze vannak ilyen rémhírek, de én is számtalan helyen néztem utána, és több emberrel beszéltem hogy mennyire megbízható, és egy ember sem mondta, és írásban sem láttam volna hogy valakinek több pénzt vontak le emiatt.


Persze ha ott megveszel valamit és esetleg sérülten kapod meg, vagy hibás, vagy nem pont az amit vártál akkor peched van, bár eddig csak egy ember mondta hogy a 20. termék amit rendelt azt silányul kapta meg, de utána is rendelt még vagy 3 dolgot és azokra nem panaszkodott.

2017. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!