Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten tényleg havi több...

Suhanó Puma kérdése:

Budapesten tényleg havi több száz ember kerül az utcára az albérletlufi miatt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a megnőtt tarifát nem tudják fizetni így utcára kerülnek...


Ez mégis micsoda?


Ilyen kapitalizmust akartunk?


2017. jan. 2. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem mindenki annyiért adja ki a lakását, amennyiért akarja. Én is fel lehetnék háborodva, hogy a szomszéd nem akarja odaadni a vadi új bmw-jét. Pedig nem is használja minden nap.

A lakáskiadás egy befektetés, nem szeretet szolgálat.

A kapitalizmus nem akarás kérdése.

2017. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mert 450 ezres áron képesek kiadni délalföldi kis városkákban a garzonjaikat szállodaként, budapesti belvárosi áron.


[link]


Budapesti, belvárosi panorámás szálloda étkezéssel, nettel.


[link]


Ugyanannyiért dél alföldi csöves kisvárosban garzon "szálloda"...


" Szerintem mindenki annyiért adja ki a lakását, amennyiért akarja. Én is fel lehetnék háborodva, hogy a szomszéd nem akarja odaadni a vadi új bmw-jét. Pedig nem is használja minden nap. "



Ja, csak az összes kapzsi földobja az ingatlanját irreálbérért.



"A lakáskiadás egy befektetés, nem szeretet szolgálat."


Főleg, hogy a jóléti rendszer attól jóléti, hogy szükségtelen az embereknek a profit, mint elsődleges cél.



"A kapitalizmus nem akarás kérdése."


Akkor mi? Kényszer. Ennyi. Egy igazságos rendszert meg lehurrognak. Vagy rendszereket.

2017. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gáznak érzem, hogy a saját kérdéseidre válaszolsz egy másik profilodból, ezzel növelve az egódat.
2017. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Fogd már föl, hogy mi 2 külön személy vagyunk.


És csak ezen a fórumon van az, hogy mindenki örvend az 500% os emelésnek, kivéve pár embert.

2017. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Havi 60 ezer törlesztővel már olyan lakást tudsz venni amit havi 80-ért ki lehet adni.


Mindenki veszi mint a hülye hitelre és kiadja. Meg az is akinek a pénze eddig a bankba volt de már semmi kamatot nem adnak ott. Meg a CSOK is generált vásárlókat.


Munkaerőhiány van így jönnek fel dolgozni így van is aki kiveszi arra az 1 évre amíg ő is tud hitelt felvenni.


Meg ott az Airbnb, senki nem adózik, itt esetleg várható valami szabályozás.


Majd ha növekszik a kamat és nem lesz ilyen olcsó a hitel akkor eshet a kereslet.

2017. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Én börtönbe zárnám azt az ingatlanost, sőt, olyan rendszert alakítakék ki, ami illegálissá teszi egy üzlet évenkénti 10% nál több profit szerzését, mert szakadékot teremt és fölhalmoz egy csomó pénzt pár ember kezében, ami rontja a civilizáció hatásfokát.


Undorító, hogy milyen elvetemült embereket szült ez a kapitalizmus. Cél? A profit. Még véletlen sem a fejlődés. Mindenki a szärkupac tetején szeretne uralkodni, basáskodni, mert onnan jobb a kilátás.

2017. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem.


Ezen kívül ez csak balázs és az alteregó(i), haladjunk tovább, nincs itt semmi látnivaló

(azért arra, hogy miért hazudozol a kérdéseidben - lsd. arab alapjövedelem - válaszolhatnál bazsi a következő hülye kérés kiírása előtt)

2017. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Én börtönbe zárnám azt az ingatlanost, sőt, olyan rendszert alakítakék ki, ami illegálissá teszi egy üzlet évenkénti 10% nál több profit szerzését"


Ezt kifejtenéd kérlek? Mert így szerintem nincs értelme.

2017. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért, hogy ne kerüljön 1% markába a 99% pénze, mert úgy sem tudja fölélni, és azt a 99% nyi pénzt pl. fejlődésre is lehetne költeni.
2017. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%
Be kell vezetni az ingatlanadót, fizessen akinek 1-nél több ingatlanja van. Ha már adózni nem adóznak a kiadás után.
2017. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!