Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szlovákiában megszerzett...

Szlovákiában megszerzett gyógyszerész diplomával el lehet helyezkedni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Esetleg kell valami egyéb vizsgakat letenni? Előre is köszönöm ha valaki tudna segíteni.

2017. jan. 3. 15:15
 1/2 anonim válasza:
100%
Miért ne lehetne? EU tag mindkét ország, kölcsönösen elfogadják a diplomát.
2017. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A szlovák érettségi és diploma ég és föld!!!! A szlovák érettséginél egy magyar szakmunkás bizonyítvány megszerzése is százszor nehezebb. Szlovákiában nem kötelező a három legnehezebb tantárgyból érettségizni: matek, fizika, kémia. Hogy merik ezt érettséginek nevezni?

A diplomák dettó ugyanez! Szlovákiában diplomázni sokkal-sokkal könnyebb, mint Magyarországon, mert sokkal alacsonyabbak a követelmények! Első kézből tudom. Amikor átjöttem magyarba folytatni a meteorológus szakot, sokkot kaptam az ezerszer magasabb követelmények miatt. Erről ennyit!

2017. okt. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!