Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay rendelés? Kiszállitási díj?

Ebay rendelés? Kiszállitási díj?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy ha Ebayről rendelek egy telefontokot, de egy fajtábol 2 színűt, tehát,2 ugyan olyan tokot rendeltem, akkor a kiszállitási díj (ha800Ft) akkor azt csak egyszer kell fizetni, vagy az is megduplázódik, mint az ár?

2017. jan. 4. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Eladója válogatja.

Van akinél igen, és van akinél nem.


Ha valami biztonsági csomagolást kell megfizetned, vagy gyors/ biztosított légi szállítást, akkor sokszor nem engedik el.


Nézzél szét alaposan, mert van amikor az egyik helyen pár száz forinttal drágább, de ingyenes a kiszállítás, és így olcsóbb lesz.

2017. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Sajnos ez elég egyedi telefontok, az én telefonomra csak ez az egy találat volt, ennél 800Ft a kiszállítás.

És nem ezeket rendeltem csak, igy nem tudom, hogy duplán számolta-e a kiszállítást, vagy nem.

2017. jan. 4. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor csinálj úgy mintha megakarnád rendelni, de ne végletesítsd, és kimutatja külön a szállítási költséget.

Én amikor egyedi terméket találok, és nem free shippinges, akkor így csinálom. Beteszem a kosárba, és növelem a darabszámot, és figyelek közben.

2017. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legkésőbb a fizetés előtt észre kell, hogy vedd, duplán számolja-e vagy sem.
2017. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ahol van a Description rész, ott mellette át lehet váltani arra, hogy Shipping and Payment, és ott egyrészt írja, hogy mennyi a szállítás, másrészt írja, hogy mennyi a további cuccok költsége (each additional item). De van kalkulátor is, ha nem nagyon menne a matek: beírod a darabszámot és Get Rates. Persze ez (is) csak akkor működik jól, ha az eladó jól állítja be a szállítást.
2017. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Megrendeltem, duplán számolta.


Végül is jobban jártam, mert kettőt kaptam 4000-ért mindennel együtt, míg ha magyar oldalról rendelem, akkor egy került volna 4000be.

2017. jan. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!