Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy kb.85 négyzetméteres,...

Egy kb.85 négyzetméteres, közepes-jobb állapotú (abszolút lakható, de azért nem felújított) lakást simán kiadnátok (pl egyetemistáknak) vagy felújítanátok és úgy keresnétek valamilyen komolyabb bérlőt (pl irodának kiadni)?

Figyelt kérdés
A Jászai Mari térnél található, 3-ik emeleti lakás. Jelenleg egyetemistáknak van kiadva, de hamarosan elmennek és azon gondolkoztam, hogy érdemes lenne-e felújítani és kicsit más fajta befektetésben gondolkozni, mivel viszonylag "nagyobb" méretű és központi helyen van. Vagy annyival nem dobná meg a lehetőségeit? Az eddigi kiadás is elég? Esetleg más ötlet? (az Airbnb-t a lakóközösség miatt kerülném)

2017. jan. 12. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
airbnb
2017. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg. Ha jelentkeznek bőven, ne költs rà. Ha nem akad jelentkező, kicsit ùjítsd fel.
2017. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig én Airbnb-znék. Le kell szarni a lakóközösséget. Mi közük hozzá? Ha valami nem tetszik, tartsanak el ők.... Próbálna nekem belepofázni valaki, hogy mit csinálok a saját tulajdonommal..........
2017. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajat tulajdon de a lakokozossegnek is van joga beleszolni.

Pont azert mert kozossegben elunk. Ha nem tetszik hogy belepofaznak a tulajdonodba amit a korukben tartasz akkor koltozz sziberiaba ott a kutya nem fog zargatni. Ha viszont kozossegben akarsz elni de a szabalyokat nem betartani amiket egyutt hozunk akkor a kozosseg kirak. Hidd el elerik. Hallottam mar par cifra tortenetet ezzel kapcsolatban szoval lehet nagy a pofad ha egyszer senkit nem erdekel tekintve hogy te is leszarod oket :D

2017. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3: Érinti az ő tulajdonukat és a közös tulajdonú társasházi részeket is!
2017. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!