Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy szerszám-műszak...

Hogy lehet egy szerszám-műszaki alkatrész boltnak ilyen idióta weboldala? Illetve hogy gondolják így a sikerüket?

Figyelt kérdés

Lehet hogy én nem értek az ilyenekhez,de szerintem nagyon gáz a következő:

Budapest,azon belül egy cég,amelyiknek 3-4 üzlete van.

Fémipari szerszámok,kellékek,alkatrészek,kötőelemek vannak a boltokban,sok mindent lehet kapni a boltban is és ami nincs a katalógusban,1-2 napon belül meghozatják.

Honlapukon a termékek mellett az ár részhez azt írja,hogy regisztrálni kell,ha tudni szeretném az árat.

Ez kapásból szerintem egy undorító dolog,gondolom ezzel közelebb akarják csalni az érdeklődőt.

Jó,regisztráltam,erre jön egy válasz e mail,hogy majd ellenőrzik a regisztrációmat,ami 24 órát vesz igénybe.

Itt már nem érdekelt a z egész.

Pár nap múlva néztem a leveleimet,többek közt ezt is,és azt írta,hogy nem fogadták el a regisztrációmat,mert magánszemély vagyok.Csak a vállalkozókét fogadják el.

Abszolút nem egy hatalmas áruházról van szó,teljesen normál boltról.

Én jelenleg építek egy több száz ezres műszaki dolgot,amihez sok mindent vettem volna ott,de így nem megyek,mert a honlapukon nincs ár,és nem tudom a kiadást megtervezni.



#honlap #alkatrész #műszaki üzlet
2017. jan. 15. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván nagyker.
2017. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbb azért olvasd el a vásárlási feltételeket, vagy ÁSZF-et is az oldalon. Ha viszonteladókat szolgálnak ki csak, ki nyilván nem is fogadják el a regisztrációdat.
2017. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!