Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy a...

Jártatok már úgy, hogy a bankkártyátok felső rétege fokozatosan kezd elválni a ragasztástól?

Figyelt kérdés
Több hete azt veszem észre, hogy a kártyám legfelső része, ahol a kártyaszám is található kezd elengedni és felválik a kártyától. Lassan két éves a kártya, túl sokat nem használom, inkább interneten fizetek vele. Ha bankba vagy bárhol felmutatom, kiröhögnek vele. Ráadásul ilyen hibából nem is hiszem hogy adnak új kártyát, mivel gondolják, szándékosan okoztam.

#bankkártya #réteg #ragasztsás
2017. jan. 16. 05:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bemész a számlavezető/kártyakibocsátó bankodba, ott tudsz kérni új kártyát- bár nagy valószínűséggel fizetni kell érte.
2017. jan. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jártam. De lexartam. Úgy használtam, hogy a két széle teljesen felpöndörödött már.


Volt ez kártyám ami meg ketté tört a zsebemben. Csak a felső réteg tartotta. Pénzkivételre még tutdtam egy darabig használni. De egyszer aztán benyelte az atm.

2017. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ennyire selejt műanyagokból rakják össze? Mondjuk paypassra még alkalmas, de én is attól félek, hogy az atm-ben 1x ott marad. Na mindegy, utánajárok. Akkor nem csak én vagyok ezzel egyedül.
2017. jan. 16. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:

OTP-ben szoktak adni hozzá papír védőtokot - nekem bevált, mert abban hordom és az rongyolódik, nem a kártya :-)

Sőt, még ki sem kell húzni a papír tokból amikor paypass-el fizetek...

2017. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, ezzel a tokkal kénylemesen elféra pénztárcában?
2017. jan. 17. 05:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem ott van - alig nagyobb, mint a kártya.
2017. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!