Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jar -e tappenz es nagyjabol...

Jar -e tappenz es nagyjabol mennyi az alabbi esetben?

Figyelt kérdés
Az elmult evekben sajnos nem volt magyar munkaviszonyom, mert az EU teruleten kivul eltem. Ugyhogy idehaza biztositott sem voltam,jovedelmem sem volt. Most haza telepules utan lett, alkalmazottt vagyok egy KFT-nel, a berem kb brutto 150000 Ft. Viszont csak 2 hetet tudtam dolgozni, mert otthon leestem a lepcson es eltortem a labam, mento, mutet, gipsz, csavarok a labban, fekves.

2017. jan. 19. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Bejelentett munka? Ha igen, akkor a munkáltató fizeti utánad az eu járulékot, tehát biztosított vagy, így jár a táppénz.
2017. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Termeszetesen bejelentett allas, a problema csak az, hogy a szabajok 2017 jan 1.-vel megvaltoztak. En egy kicsit nehezen tudom ertelmezni oket, gondoltam valaki esetleg nagyon kepben van...
2017. jan. 20. 03:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!