Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az új személyi igazolványomhoz...

Az új személyi igazolványomhoz honnan szedjek 11 jegyű regisztrációs kódot? Az ügyfélkapu regisztrációhoz kell.

Figyelt kérdés
Nem találok erről infót, a levélben amiben az aktiváló kódkártyát küldték, csak annyit írnak, hogy ügyfélkapu online regisztrációhoz kell. Oké, de hol van??? Én nem kaptam ilyet. Személyi aktiváló kódom van, PIN kódom van, PUK kódom van, de regisztrációs kódom nincs, és gőzöm nincs, ghogy ezt adták valahol, vagy külön kérni kell?

2017. jan. 19. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ügyfélkapu regisztrációhoz először okmányirodai bejelentkezés kell.
2017. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kormányhivatalban vagy kormányablaknál voltál már?

Mert kell hozzá személyes megjelenés is.

2017. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a személyazonosító igazolvány kód kártyán rajta van a 11 jegyű regisztrációs kód is.
2017. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kódkártyán hol? Én forgattam, az enyémen nincs. Van egy kód az e-személyihez, meg van egy másik, ami 14 jegyű.
2017. jan. 20. 11:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Első, rosszul tudod, lehet online is regisztrálni, E-személyi kell hozzá, ez nekem van. Csak a 11 jegyű kódról nem tudok semmit.
2017. jan. 20. 11:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, nincs más választásom, bemegyek személyesen, jövő hétre kaptam időpontot. Rákérdezek a kódra, és ha már ott vagyok, tökmindegy, hogy megcsinálják az ügyfélkapus reget is. Nem úszom meg, csak mennem kell utána személyesen.
2017. jan. 20. 11:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az aktiváló pin, és a puk kód alatt.
2017. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hoppá! Köszönöm :-) Szemüveg nélkül nem látok már, ez van. Le kell kaparni és tényleg ott van :-)
2017. jan. 21. 12:43
 9/10 anonim válasza:
és a PIN és PUK kód hol van? :D páromnak akarunk regisztrációt létrehozni, de csak a személyi van kéznél, milyen egyéb papír van, amin rajta van ez a 3 információ? :D
2020. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Egy ilyen kártyát is kellett kapnotok: [link]
2020. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!