Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha nem jön meg a...

TundiMóni kérdése:

Mi a teendő ha nem jön meg a csomag, valakivel történt hasonló esetleg?

Figyelt kérdés

Rendeltem ebayről November 30-án egy csomagot, Dec 12-re volt írva a szállitása. Nos, azóta eltelt pár hét, és a csomag sehol, végre megtaláltam a 17trackon a csomagom, hogy mégis merre van. és ezt mutatja, ez normális hogy másfél hónapja meg sem moccan? Vagy csak a futár nem frissitette és van esély hogy hamarosan megjön?Tudnátok valami tanácsot adni hogy mégis mi a lófaszt csináljak? :D

2016-12-02 15:26 Birmingham Processing Centre,United Kingdom, Item in transit

2016-12-02 09:25 Birmingham Processing Centre,United Kingdom, Item dispatched.

2016-12-01 22:25 Birmingham Processing Centre,United Kingdom, Item in transit

2016-12-01 21:25 Birmingham Processing Centre,United Kingdom, Item received

2016-12-01 04:19 Customer, Customer's order information generated



2017. jan. 20. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Dispute
2017. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írsz az eladónak, hogy nem jött meg, és adja vissza a pénzed, különben negative feedbacket adsz. Ilyenkor általában utalják is, mint a kisangyal.
2017. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!