Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megadná valaki egy lánynak 5...

Megadná valaki egy lánynak 5 percre a youtube nevét és jelszavát? Esetleg regisztrálna nekem egy nevet? Többi lent (:

Figyelt kérdés

akinek sok minden fel van rá töltve, az gondolom nem adja meg, mert félti egy idegentől, de esetleg ha lenne itt valaki, akinek nincs mit vesztenie rajta(természetesen nem csinállok vele semmit, csak meg szeretnék nézni valamit, amihez be kell lépni :S) és sajna én nem tudok regisztrálni, mert a régi jelszavamat elfelejtettem és azóta hiába próbálkozom :S

megköszönném :)

esetleg úgy lehetséges, hogy csinálna nekem valaki nevet? :$ tehát regisztrálna helyettem, majd megadná a jelszavat, stb? :) az e-mail cimemet leirnám :) ha vlki esetléeg ráér.

hálás lennék :)


2010. máj. 6. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogyha van egy MÁSIK e-mail címed, akkor te is tudsz ugyanúgy regisztrálni, regisztrált e-mail címmel meg más sem tud regisztrálni, nem csak te :)
2010. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de hát próbáltam és hülyeségeket ir ki, hiába

megpróbállom megint, csinállok gyorsan egy új e-mail cimet, aztán kitudja

2010. máj. 6. 18:14
 3/11 A kérdező kommentje:
amióta új böngészőm van és újra lett instalálva a windows, azóta minden működik , tehát köszönöm, érdemes volt kipróbálni, működik :)
2010. máj. 6. 18:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Szívesen, örlök, hogy segíthettem :)
2010. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Regisztrálj más email címről
2010. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a gépet! A youtube ettől "megzakkan" és regisztrálhatsz +egyet. Nekem 3 profilom is van :D
2010. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

á, minek nekem annyi :D bőven elég az egy :D

telepiteni eszemben sincs :P sok minden van a gépen :)

2010. máj. 6. 19:21
 8/11 A kérdező kommentje:
az is segitett benne, hogy sikerüljön, hogy már magyar a youtube ugyebár mindenkinek :) igy sokkal könnyebb minden
2010. máj. 6. 19:21
 9/11 anonim ***** válasza:
újratelepítés helyett egy egyszerű sütitörlés? ....
2010. máj. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért elég hülye vagy, hogy azt hiszed, valami vadidegennek ki fogja adni bárki a jelszavait meg felhasználóneveit :S
2010. máj. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!