Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postapont? (kérdésed túl...

Postapont? (kérdésed túl rövid, igen, tudom)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rendelni fogok egy csomagot, Postapontra kérem a szállítást. Ez hogy működik? Még sosem rendeltem így. Bemegyek a postára, mondom, hogy van egy ilyen rendelés, gondolom személyit kérnek, kifizetem (utánvéttel rendelem), és elviszem? Vagy hogy működik? Tudnak visszaadni, ha többet adok? Bocsi a sok kérdésért, most csinálnék ilyet először.

2017. jan. 30. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy működik, ahogy leírtad. Kapsz majd egy értesítést (email vagy sms vagy mindkettő, azt nem tudom), bemész, személyi, fizetsz, elviszed.

Hát persze, hogy tudnak visszaadni a postán - hiszen ha csekket ad fel valaki, akkor is tudnak visszaadni :-)

2017. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kártyával is lehet fizetni, ugye? Az kényelmesebb lenne egy fokkal.
2017. jan. 30. 15:29
 3/7 A kérdező kommentje:
És ki van írva, hogy Postapont, vagy odamegyek egy ablakhoz, és kiadják?
2017. jan. 30. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kártyával nem ajánlom, hogy fizess, mert némely tranzakció készpénz felvételnek minősül.

Nem kell túlbonyolítani a dolgot: ha nem egy Óriás postára mész (mint pl. Nyugati), akkor egyszerűen odamész az ablakhoz és elmondod, mit szeretnél. Max elküldenek egy másik ablakhoz.

2017. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget, ment a zöld!
2017. jan. 30. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:

múltkor rendeltem így, bementek és mondtam, hogy a postapontra jött xy számú csomagom, a csaj néz rám nagy szemekkel, hogy akkor most postán maradóra kértem...



a fene se érti már a postát, eddig én úgy tudtam, hogy ez két külön szolgáltatás, de franc se tudja már...lehet ők se...főleg az után, hogy ezentúl a levél nem lehet 2,5 cm-nél vastagabb, pedig még forgalomban vannak a postakész borítékok...de legfeljebb harmadáron postázunk a foxposttal :D

2017. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

Csak a pontosság kedvéért: a Foxpost csomagautomatába postázás 399 ft, a postai csomagautomata 490 ft.

A postai házhozszállítás 950 ft, a Foxpostos 790 ft.

Postapontra 850-ért viszi a posta.

Szóval a harmadár az erős túlzás...


És azért azt tegyük hozzá, hogy lényegesen több postai csomagautomata van, mint amennyi Foxpost-os. Persze, ha valaki pont mellette lakik, az más... Nekem pl. Bp-en 1.400 ft-omba kerülne oda-vissza (eladóként), hogy megközelítsek egy Foxpost automatát.

Posta meg itt van mellettem, kb 30 m-re :-)

2017. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!