Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért élveznek el a munkáltató...

Miért élveznek el a munkáltatók arra, hogy 3 műszakos munkát biztosítanak csak ha valaki segédmunkás?

Figyelt kérdés

A hivatalok bezárnak HÉTKÖZNAP du. 1-2 kor, de az összes fizikai munka 3 műszakos megkérdezem mi a retekért? A hivatalok miért nem 3 műszakosak, vagy a programozó/mérnök állások? Miért csak a fizikai munkásokkal *****nek ki?


Az irodai dolgozók miért nem ülnek bent egész éjjel? A munkáltatók erre izgulnak, hogy 3 műszak vagy mi? Be kéne tiltani egészségügyi okokból és illegálissá kéne tenni a 3 műszakos munkavégzést. Igenis 1 műszakban dolgozzon a mentős is, csak éjjel vagy csak nappal.


2017. jan. 30. 21:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, hogy csak provokálsz vagy tényleg nem láttál még gyárat közelről. Egy erőművet, bányát, kohót hogy a retekbe lehetne délután 4-kor bezárni. Van olyan kemence amelyiknek a felfűtési ideje 8-16 óra. Utána kezd el termelni. Szerintem ezt már egy 10 éves gyerek is simán átlátja.
2017. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem arról beszélek, utolsó. Vagy éjszakás, vagy nappalos.
2017. jan. 30. 23:29
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
Te nagyon hülye vagy
2017. jan. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"Az irodai dolgozók miért nem ülnek bent egész éjjel?"

Ezt a kérdést, mint irodában 2 műszakban 12 órázó dolgozó, nem igazán tudom értelmezni.

2017. jan. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

A programozó a legrosszabb példa :) Gyakorlatilag éjjel-nappal dolgozik, jár az agya a megoldáson. Bár ez talán sok más mérnökre is igaz.

De elsősorban azért 3 műszak egy fizikai munka, amit az #1 írt: ha már egyszer van egy gyártósor, azt nem árt kihasználni amennyire csak lehet. Főleg ha nehezen/lassan leállítható és újraindítható sorról/gépekről van szó. De mondjuk fizikai munka a kőmves és a segédje is. Azt még nem láttam éjszaka dolgozni.

2017. jan. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

" De mondjuk fizikai munka a kőmves és a segédje is. Azt még nem láttam éjszaka dolgozni."


van ilyen is

én is talicskáztam , igen éjjel

Budapesten , belvárosban

a főnöknek ki kellett épitetnie az üzlethelységnek mindent

mi meg hordtuk a földet


és igy lett kiásva éjjel

majd nappal is


tehát éjjeli munka volt , én nappal máshol dolgoztam

2017. jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

# 5/16


Egy gyár óránként 1000 cipőt tud legyártani. Napi 24000 cipőt kell gyártania, mert ennyit rendeltek.


Mi a logikus: 3 műszakban 24 órán át gyártani vagy csak nappal dolgozni és építeni meg egy gyárat, hogy le lehessen gyártani ott a hiányzó cipőket?

2017. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Az ugye megvan, hogy az állandó éjjeles munka sokkal egészségtelenebb, mint a 3 műszakos?
2017. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

És, egy iroda mikor termelékenyebb?


Ha este is bent ülnek a programozók meg a mindenféle ügynökök, vagy csak nappal?

2017. jan. 31. 13:44
 20/24 anonim ***** válasza:
Csak nappal, mert ott humán erőforrás a fő szempont, ami nappal jobban működik illetve nincs géphez kötve, tehát ha több kell lehet többet felvenni egy ugyan úgy nappal dolgozni.
2017. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!