Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 4 éve kötöttem egy előfizetést...

4 éve kötöttem egy előfizetést Angliában, nem fizettem, felfüggesztették. Májusban lesz 3 éve, hogy küldött egy kinti behajtó cég egy levelet, hogy megpróbálták felvenni velem a kapcsolatot, keressem fel őket, mert tartozom kb.500 fonttal. Elévülhet?

Figyelt kérdés
Azóta csend van. Utolér engem ez a tartozás itthon vagy van esély az elévülésre? Befolyásolhat valamit a brexit?

2017. febr. 2. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan, hogy Európai fizetési meghagyás és igen, utolérhet... Nyilván az előfizetés megkötésekor megadtál adatokat, ami alapján be tudnak azonosítani (személyi, stb.)
2017. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Na làtod, ez is az a keleti stílus ami miatt meglett a brexit. Most mèg csak 500 font, de lehet az 2500 is. Megtalàljatnak simàn.
2017. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
En az ilyeneket sosem ertem... A penz, az elofizetes, a hitel az kell, de visszafizetni az baxik... hiaba, tirpak balkani mentalitas.
2017. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!