Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pitbullcase oldalon leadtam...

Pitbullcase oldalon leadtam egy rendelést februar 2. -án, kaptam emailt, hogy feldolgozás alatt. Utánvéttel kértem,3munkanapot ígérnek az oldalon. Eddig semmi. Kb vajon mikorra várhatom hogy lesz valami? Köszi ha válaszoltok

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:

2.-án leadtad (ez csütörtök), "Utánvéttel kértem,3munkanapot ígérnek az oldalon. Eddig semmi. "

A 3 munkanapból péntek volt az első, utána jön a hétfő, azaz ma - most van 11.37, azaz még a 2.-ik munkanap sem telt el. Nem vagy egy kicsit türelmetlen? :-)

Nem tudjuk, mikor adták át a futárnak - általában ezt is meg lehet nézni, hogy futárnak átadva - mikor kerülsz sorra a futárnál, stb. Holnap este ját le a 3 nap - addig bármikor jöhet a futár.

De esetleg fel is hívhatod őket, hogy hol tart a rendelésed.

2017. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Közben még aznap kaptam emailt, hogy átadták. Másnap délelőtt ide is ért :)) gyorsak voltak. De Köszi a választ :D
2017. febr. 9. 12:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezért nem értettem, mire ez a türelmetlenkedés?

Ezek szerint mindent a maga idejében teljesítettek - csak szerintem Te voltál "kissé" türelmetlen - bocs :-)

2017. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Tudom h nem ide kéne írni

Mennyire tartós a minta a tokon?

2017. máj. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az enyém egyszínű rózsaszín, de kopik. Fakul. Az átlátszó pedig sárgul.
2017. júl. 2. 20:31
 6/9 Milibindi válasza:

Én péntek késő este rendeltem a Pitbullcasetól, így esetemben hétfő lesz az első munkanap. Ezek szerint tőlük meg fogom kapni.

Egyedi toktervező oldalról próbáltam randelni , már vagy 1 hónapja. 4 munkanapot ígértek ők is. Én írtam rájuk, hogy mi van, akkor közölték nincs dizájn. Arra sem méltattak, hogy írjanak, hogy nem tudják teljesíteni a megrendelésemet... Szépen kiürítettem a kosarat és megrendeltem a Pitbullcase-tól ezúttal. Elvileg csütörtökre meg jön ezúttal valóban.

Így én értem miért lehetett a kérdező türelmetlensége.

2017. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Milibindi válasza:
Na ma megjött a tok ! Csodaszép lett!
2017. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zserno válasza:
Én egy kinyithatós ablakos bőr tokot rendeltem. Az még elmegy, hogy a szilikon nagyobb a toknál és kilóg. De hogy az ablak sem és a telefon lezárás nyitás sem működik na az már gáz. Mind ezt 5000 ért. Na ez az a hely amit senkinek sem ajánlok és soha többet nem rendelek innen..
2018. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem azt a telefonodon kell beállítani. Jelezted nekik a problémát? Nálam lemaradt egy ajándék termék. Jeleztem az ügyfélszolgálaton és 2 napon belül küldték az ajándék üvegfóliát. Korrekt csapat.
2018. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!