Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rendelek valamit eBayről,...

Ha rendelek valamit eBayről, Kínából, és nem tudom/nem veszem át a csomagot, akkor visszaküldik a feladónak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 22:06
 1/5 Donald J. Trump ***** válasza:
Ha nagyon sokáig nem veszed át, akkor igen, mint minden más postai levelet és küldeményt, ami nem kézbesíthető. Hivatalos őrzési idő 5-10 nap szokott lenni, de általában 2 hétig is elhúzzák, ha tehetik: nekik is az az érdekük, hogy a csomag eljusson hozzád.
2017. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy meddig vehetem át a csomagot, az rajta szokott lenni a értesítőn, csak azt nem tudtam, hogy visszaviszik-e külföldre a feladónak.
2017. febr. 9. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
"állítólag ha nem veszed át 10 napig vissza küldik..' Gyakorlatilag meg kétséges
2017. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval valószínűbb, hogy elosztják a dolgozók között? Vagy valami magasabb beosztású munkatárs hazaviszi a cuccokat? :)
2017. febr. 9. 23:07
 5/5 Donald J. Trump ***** válasza:
Hagyjuk már ezeket a városi legendákat - nem lopnak a postán, akármennyire is tűnik ez valakinek logikus következtetésnek (lehet, hogy ő lopna).
2017. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!