Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék rendelni internetről...

Szeretnék rendelni internetről szüleimnek meglepetést az évfordulójukra, de nem szeretném ha megtudnák. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Az addig megvan, hogy posta pontra rendelem, de kér számlázási adatokat. Oda ugyebár a saját címemet kell megadnom. Ha azt megadom, akkor jön postás/kiderülhet hogy rendeltem valamit?

15/f


2017. febr. 9. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A számlázási cím nem azonos a szállítási címmel. Szállítási címnek add meg nagymamamád/barátod/szomszédod címét.
2017. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor a számlázási címre nem jön semmi ugye?
2017. febr. 9. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj nekik egy levelet, h biztosan ne jöjjön. (Amúgy nem szokott.)
2017. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A számlázási cím fog a számlán szerepelni. Ennyi.

A számla a csomagban lesz benne, ha papíralapú, vagy e-mailben kapod, ha elektronikus.

2017. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2017. febr. 9. 17:27
 6/8 anonim válasza:
1-es én ezt nem javasolom, mert nem tisztességes! Rosszabb esetben megütheti a bokáját.
2017. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4es jól modja. Tavaly nyáron én is rendeltem ajándékba valamit, és hogy nehogy lebukjak, számlázási címnek a testvérem címét adtam meg, azt hittem, oda küldik a számlát. De nem, a csomagban benne volt a számla, a testvérem adataival.
2017. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, mi nem tisztességes? Szerinted miért van külön számlázási és szállítási cím? Én is rendeltem nemrég tesómnak, mert ő nincs fenn az ebay-en, értelemszerűen én fizettem és az ő címére megy, nincs ezzel semmi baj. Ha nem akarnák engedni, nem lenne ilyen opció.
2017. febr. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!