Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem kaptam paypal-nal 4 jegyu...

Nem kaptam paypal-nal 4 jegyu kodot, lehet belole bajom, ha mar rendeltem ebayrol?

Figyelt kérdés

sok helyen irtak ilyen 4 szamjegyu kodot amit valahova be kell irni meg hogy 400 ft-t levon a paypal, de en ilyen nem kaptam, nem irtam be sehova sem.

viszont ebayrol rendeltem mar es egy aruhoz kiirta azt hogy paid(fizetett azt hiszem) szoval most ebbol lehet bajom a kesobbiekben vagy ne aggodjak ha ezt nem tettem meg?

a paypal es a szamla ossze van kapcsolva, de magara a paypalra nem utaltam, csak a junior kartyam szamat adtam meg, szoval nekem ehhez kell vagy nem kell kod?

a paypal sehol se jelez, hogy valami hianyzik.



2017. febr. 9. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amikor gond lesz, hogy nincs leellenőrizve a számla, akkor majd jelezni fogja külön a paypal, és meg akadályoz minden műveletet is. Ekkor nem fogsz tudni, sem költeni onnan, sem ráküldeni, sem elküldeni róla a pénzedet. Ekkor egy ideiglenes zárlatot kap a számlád.

Ezt elkerülendő jobb lenne kérni egy újabb digit code-ot, vagy előkeresni az előző code-ot, és beírni (akár sms-ben, vagy banki előzményekben, de valahogyan elő kellene keresned)

2017. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

En netem onlinebankbvagy mibe nem vagyok belepve, regen csinaltuk a szamlat, de csak most kezdtem el hasznalni rendelesek okan.

Hol tudok kerni ilyen kodot es hogy tudom kerni, hogy sms-be kuldjek?

Es hova kell azt beirni? Mert nekem azt a feluletet se adta ki, azt hittem azert, mert ugye nem ugy van hogy paypal szamlara utalok, hanem az eredeti otps szamlamrol vonjak le a paypal meg csak hozza van csatolva

2017. febr. 9. 18:01
 3/14 A kérdező kommentje:
emailbe, sms-be sehol sem kaptam kodot.
2017. febr. 9. 18:01
 4/14 A kérdező kommentje:
de ugye amikor en osszekapcsoltam a szamlat a paypal-al nem volt penz a szamlamon. nem tudott 400 ft-t levonni hogy elkuldje a kodot. igy mi a teendo?
2017. febr. 9. 18:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Belépsz a paypaledbe, és ott kérsz egy új kódot a számládhoz. Akkor leveszi a 400 forintot, és amikor aktiválod a kártyát, akkor visszaadja.
2017. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Es azt hol lehet kerni? Mert amit en neztem azok csak segitsegek, hogy hova "tunhetett" a kod. Sajnalom, ebben nem vagyok jartas.


Akkor, ha jol ertem ugy kellene, hogy rakok fel 400 ft-t a szamlara amilyen hamar csak tudok, paypalon kerek kodot valahol es beirom azt a negy jegyu szamsort.

Ha kerem a kodot rogton kiadja a szamjegykerest, ugye?

2017. febr. 9. 20:37
 7/14 anonim ***** válasza:

A bankszámládra teszed a pénzt, amiről majd leveszi a paypal számlád a pénzt.


Amikor belépsz a fiókodba bal oldalt van egy ilyen:

Bank accounts and cards

egy felkiáltó jel van előtte, és a vége valami olyan lesz hogy ******confirm

Erre katt.


Ezután be jön egy sötét színű bankjegy sziluett, és alatta az lesz írva, hogy confirm credit card, arra katt ott két dolgot tudsz.

Beírni a régi kódot, és kérni egy újabbat, majd lesz valahol egy olyan, hogy újra küld- új kód kérése.

Angolul most nem tudom pontosan, hogy hogyan írja, mert nekem nem jelzi ki:

new 4-digit code valami hasonló... a lényeg, hogy újat kell ott kérned, és leveszi a pénzt, majd pár nap múlva megjelenik a számládon a közlemény rovatban a code jelzés, és a 4 darab szám, amit majd ugyanide kell bemásolnod.

2017. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ha bemegyek bankba, hogy nezzek meg mi a kod akkor ok azt latjak es meg tudjak mondani,nem?

Mennyi ido mig megadjak a kodot?

2017. febr. 10. 15:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy megtudják adni, nem tudom.


2-5 nap között szokott megjönni.

2017. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Abban tudnátok segíteni h miért nem jelenik meg a közlemény rovatban az a levont 400 Ft? Kétszer is próbálkoztam és nem jelzi ki. Ez miért lehet? Írjak a paypalnak vagy mit kéne csinálnom?
2017. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!