Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tb tartozást egyben is ki...

Tb tartozást egyben is ki lehet fizetni visszamenőleg?

Figyelt kérdés
144000 Ft tb tartozásom van. Ezt egyben is vissza fizethetem? És mi van olyankor ha én külföldön dolgozom,és nem fizetem ki a tartozást?

2017. febr. 14. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne visszafizetni egybe? Ha nem fizeted ki megy rá a késedelmi kamat és behajtják a tartozást egy idő után ha tudják (inkasszó, fizetésból levonás, foglalás).


Ha nem sikerül vagy nincs semmi a neveden akkor 4 évnyi tartozás + annak kamata tud felhalmozodni mert a 4 évnél régebbiek elévülnek.

2017. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi nincs a nevemen. :D
2017. febr. 14. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a külföldi jövedelmed. 😁
2017. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amihez annyi köze van a Magyar államnak,hogy semmi.:D
2017. febr. 14. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
meg fogsz lepődni, egészen jól működik a külföldi bérből történő letiltás...
2017. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az országok között van jogsegély szolgálat.

Ez nem arra vonatkozik, ha becsapnak, akkor legyen jogászod, aki az érdekedet védi, hanem arra, hogy a két ország az "adóhatóságaikat" megkeresi, végrehajtás, behajtás végett, ha valakinek egyik országban csak adóssága van, a másikban pedig fizetése.

Ráadásul ma már ez elektronikus úton zajlik a hatóságok között, tehát pikk-pakk.

2017. febr. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!