Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan (fotó) nyomdáka...

Tudnátok olyan (fotó) nyomdákat ahol nyomtatnak 5x5 cm-ben és a neten lehet feltölteni a képeket? (Bp)

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

az 5x5 cm nem épp szabvány fotópapír méret. kifejezetten ilyen méretet kb. sehol nem nyomtatnak szerintem.

azt teheted, hogy beszerkeszted a képeidet 9x13, 10x15, 13x18 vagy más szabvány fotó méretre, abban megcsináltatod a papírképeket és utána kivágod magadnak az 5x5-ösre. vagy esetleg megkérheted a laboránst is, hogy tegye meg, hátha nagyobb rutinja, meg komolyabb ollója, papírvágó gépe van...


neten feltöltve rendelni ma már minden valamire való fotólaborban lehet. én általában a Pálvölgyi Fotót szoktam ajánlani, ők a WestEndben vannak: [link]

2017. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AmonRae ***** válasza:

Akármelyik digitális nyomdában megrendelheted, bármilyen méretben.

Ha akarod, 1x1cm-es képeket is csinálnak.

Kinyomtatják és kivágják. Ennyi.

2017. máj. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!