Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmix kombinációs fogadás?

Norbi-5 kérdése:

Tippmix kombinációs fogadás?

Figyelt kérdés

Ha 20 mecsre fogadok, és 5/20 as kombinációba rakom be , és például igy a várható nyeremény 50 000 ft. Akkor ha nekem a 20 ból bármely 3 be jön akkor nyertem 50 e ?


Első ilyen kombinációs fogadásom lenne ..

Kérem aki tud segitsen.. Köszönöm


2017. febr. 20. 18:13
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Röviden: nem. Két okból sem: nincs 20 meccs egy szelvényen, másrészt 5/20 kombinációnál legalább 5 meccsnek kell bejönnie, és akkor az 5 meccs oddsait kell szorozni azzal az alaptéttel, ami nem ugyanaz a pénz, amit a szelvényért fizetsz (hanem annak a töredéke).
2017. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. De amugy lehet 20 mecsre fogadni , mert össze lehet kapcsolni 2 szelvényt, ez a max


Azért gondolkoztam ilyen kombinációs fogadáson mert mindig 1 - 2 mecsen megy el . És ugy gondoltam hogy igy esetleg több esély lenne rá.

2017. febr. 20. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
5/20 azt jelenti, hogy 20 meccsbol 5-os csoportokat kepezunk, azaz a 20-bol hany felekeppen tudunk 5 meccset kivalasztani. Ez azt jelenti, hogy egy sorban mindig 5 meccs van, ha ebbol 1 elmegy akkor az a sor bukta.
2017. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem lehet tudni hogy melyik 5 fogadást rakja össze?
2017. febr. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!