Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fél év (6 hónap) bejelentett...

Fél év (6 hónap) bejelentett munkaviszony után jár szociális segély?

Figyelt kérdés
Fél évig dolgoztam egy cégnél, hamarosan lejár a szerződés és mivel maga a cég is megszűnik megyek én is, kérdésem az lenne, hogy amég nem találok munkát (ami itthon nem egyszerű) fél év bejelentett meló után kapok bármilyen segélyt az államtól avagy sem? Pályakezdő lány vagyok, ez az összes fél évem van/lesz meg (eddig)..

2017. febr. 21. 08:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Nettó 130 bruttó 85 volt a fizu
2017. febr. 21. 08:23
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nettó 130 bruttó 85 volt a fizu"

Talán fordítva, nem? :-) Bruttó 130 és nettó 85 ezer.


És nem, fél év után semmilyen szociális segélyt nem kapsz. Viszont érdemes bemenni a munkaügyi központba és regisztrálni, mert van olyan támogatás, ahol a MUNKAHELY kap utánad támogatást (kevesebb adót kell fizetniük, stb), ha regisztrált vagy és így talán könnyebben el tudsz helyezkedni.

2017. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!