Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 25 év feletti nők véleményére...

25 év feletti nők véleményére vagyok kíváncsi. Mekkora lenne az az összeg, amiből álom életetek lenne, ha a párod haza vinné minden hónapban? Tudom. A pénz nem minden, nem is írtam ezt, csak kíváncsi vagyok. Kort is írjatok legyszives.

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem álmodozom ilyesmiről, hogy a párom tartson el, miközben nekem nincs bevételem. Kizárt, hogy ilyen kiszolgáltatott helyzetben úgy érezzem, álom életem van. 32/N
2017. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ahogyan az előző válaszoló, én sem tudnám ezt számszerűsíteni. Az én áloméletem amúgy sem ettől függ. Az, hogy kinek mi elég...igényektől függ. Bármennyit is keres valaki, mindenképpen lehet még többet keresni. Nem éhezünk, vannak tiszta ruháink, rezsit tudjuk fizetni.

Amúgy nem is értem...az én áloméletemhez miért a pasinak kell olyan jól keresnie? Nekem mindig fontos volt, hogy csináljak/dolgozzak valamit. Néha álmodoztam, hogy most éppen mit csinálnék, ha tehetném, de a lényeg soha nem a pénzen múlott...

2017. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem: 33/N
2017. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
500 nettó felett.
2017. febr. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

500 nettó felett álom élet? :) Hehe.


Pont ezt gondoltam pályakezdőként 150-et keresve... Aztán mikor meglesz, akkor rájössz, hogy 500 az még mindig csak egy kényelmes, nem garasoskodó, nem minden fillért megfontoló élet, de az "álom élettől" marha messze van, leginkább azt lehet rá csak mondani, hogy normális élet.

2017. febr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi. Én nem igénylem pl. a külföldi nyaralásokat vagy a legjobb autót. Elég ha működik benne a klíma és elvisz oda ahova el kell.


Havonta pedig "kidobni" 30ezret vacsorákra, színház jegyekre meg hasonlókra nem túl megerőltető 500-ból. Még mindig összelehet hozni, hogy maradjon 200 havonta, és már fizeted a lakásod törlesztőit.

2017. febr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont ezt -hogy bármikor elmegyek színházba, hogy elmegyek vacsorázni, hogy van egy nem felvágós, de légkondis kocsim, hogy nem kell hó végén lecsavarom a fűtést, hogy ne legyen nagy a gázszámla, hogy belefér egy évi nyaralás, hogyha új cipő kell, akkor nem a kínaira megyek, és ha valamit szeretnék, akkor meg tudom vásárolni- nevezem átlag életnek.


Tudom, hogy Mo-n az emberek többségének ez sem adatik meg, de ettől ezt még ne aposztrofáljuk átlag életnek, tőlünk egy kicsit nyugatabbra ezzel még a stabil középrétegbe sem tartoznál, és azért Mo-n is csak egy kényelmes életszínvonal.

2017. febr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nettó 3 millió.

25

2017. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is itt körül gondoltam. Nettó 2 millió felett.. Éltek mondjuk 500 ezer - 1 millióból. 1 milliót meg befektettek, hogy lelki béke is meglegyen. En pl. Nettó 3 millióból.. 20%-ából éllni. 80% megy befektetesre. Az igazi élet akkor jön, ha ez a pénz passzívan van. Vagyis nem kell már érte dolgozni. Számomra akkor jön az álomélet. Ezért 80%-át befektetem.
2017. febr. 23. 13:09
 10/10 anonim ***** válasza:
álom élet? az ott kezdődik, hogy se én se a párom nem járunk be dolgozni, de a bevételek többek mint ami elmegy a megélhetésre.
2017. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!