Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell megcímezni egy...

Hogyan kell megcímezni egy webshopról vett cikket, amit azt szeretnék hogy postán maradjon? Ilyenkor ugye nem küldenek értesítést a lakcímemre?

Figyelt kérdés

A szüleimmel élek, és szeretnék venni egy igen ritka órát Németországból apukámnak, de nem szeretném hogy kitudódjon a dolog a születésnapjáig (ne ide jöjjön se a csomag, se az értesítő, semmi ami elárulná hogy jön valami)



Hogyan tudom megcímezni a küldeményt a weboldalon?

Név mezőbe a nevem, címnek pedig a POSTE RESTANTE, majd a posta teljes címe, megjegyzés rovatba pedig többféle nyelven is a "Postán Maradó" jelzés?



Tudom hogy sokan megkérdezték már, de mindenhol mást írnak az értesítést illetően (jön-e cetli vagy sem, ez most nagyon fontos hogy semmi nyoma ne legyen ezen a címen a csomagnak)


2017. febr. 23. 14:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondanom se kell, abszolút semmilyen más kézbesítési szolgáltatása nincs az oldalnak/eladónak (Chrono24) a standard postai csomagon kívül, tehát ezzel kell navigálnom hogy hová küldjék ahol biztonságosan át tudom venni, és nem itt van a lakcímünkön
2017. febr. 23. 14:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Schlejzvinger Lujza


Budapest 546. Posta


1067


POSTÁN MARADÓ



kb igy

2017. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

És értesítő cetlit ugye nem küldenek? (Csupán azért, mert a rendelés során ugye meg kell adnom a számlázáshoz a címem, de gondolom a becsomagolt dobozból nem tudják kihalászni a papírt hogy hol lakom, a webshop meg van olyan rendes hogy érti mire gondolok postán maradó alatt :D(

2017. febr. 23. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
nem kuldenek ertesitot, mivel nincs a dobozon cim, nem tud hová kuldeni. a posta meg nem nyithatja ki (kiveve, ha illegalis arut tartalmaz, esetleg veszelyes arut, stb...)
2017. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és ha nem kapsz róla értesítőt, meg ki sem tudják vinni, akkor mégis honnan a retkes ***ból tudod, hogy megérkezett és mehetsz érte?
2017. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk online nyomkövetéssel, vagy telefonon SMS-ben


Ne tőlem kérdezd, pont ezért tettem ki én is a kérdést, mert a Posta nem hajlandó felvilágosítani minket, hogy hogyan működik ez a szolgáltatásuk

2017. febr. 26. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!