Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyert már valaki nagyobb...

Nyert már valaki nagyobb összeget pl kaparós sorsjeggyel?

Figyelt kérdés
gondolok itt pl 50ezerre, 100e, vagy esetleg 500e vagy 1 millió. nagyon kíváncsi lennék, hogy átverés e ez az egész dolog

2017. márc. 2. 01:03
 1/3 nemma ***** válasza:
70%
Igen, nyert már valaki. Többen is...
2017. márc. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
38%
Szia én ugy tudom ha több milliót nyersz kaparós sorsjegyen akkor egyben nem fizetik ki,hanem havonta mondjuk 100ezret utalnak X hónapon át!
2017. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi még soha nem hallottunk még ehhez megközelítő nyereményről se!Pedig még a lottózóban dolgozó eladókat is meg kérdeztem!!!

Nincs kizárva, hogy sima átverés, mivel nem igazán ellenőrizhető le, hogy egy adott idő alatt ki is nyert!


Ugyanaz mint az 5-6 lottó, ott sem lehet tudni 100 %-ra, hogy megnyerte magánszemély, vagy csak az állambácsi ,,nyúlja le" bizonyos időközönként...!!!

Már az is fölöttébb gyanús, hogy több órával lezárják a húzás napján a fogadást a lottózókban...???!!!

Innen, csak egy szuper számítógép kell, és máris megvan az esély arra, hogy olyan számkombinációt ,,húzzanak ki" amivel a legkevesebbet kelljen kifizetni a kisebb nyerő-osztályokban, a népeknek!!!


Ahol ilyen nagy ,,pénzösszegek" forognak szinte magától értetődik, hogy valahogy ,,csalnak"!!!

2019. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!