Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a Vodafone-nál nem voltam...

Ha a Vodafone-nál nem voltam soha előfizető és szeretnék az lenni egy készüléket is venni előfizetésre akkor nekem többe kerül az előírt letét?

Figyelt kérdés
Korábban a T-mobile-nál a kedves párom szeretett volna telefont venni előfizetésre de neki is csak feltöltő kártyája volt tőlük. Akkoriban egy iphone 5S-t akart kihozni és azt mondták neki akkor az 90+ ezer letéttel jár... Érdeklődnék ,hogy én az Iphone 7+ 32gb-ot néztem magamnak és a 22 ezer forintos csomaggal akkor ott is ilyen sok lenne a letét? Én ilyen 40ezer Ft-ot tartanék relevánsnak. Illetve ,hogy a letét valamilyen formában jóváíródik-e nekem valaha?
2017. márc. 5. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
29.990Ft az induló, utána 12 hónapig 21.672Ft. Az indulót nem fogod visszakapni, nem fogják jóváírni, és összesen 290.054Ft-ot fogsz fizetni a telefonért.
2017. márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" a letét valamilyen formában jóváíródik-e nekem valaha?"


A letét az nem letét, hanem a készülék induló ára, egy alapár, ami a telefon árának egy része, melyet egy összegben az előfizetés megkötésekor fizetsz - a többit részletben. Tulajdonképpen a telefon szolgáltató cég "hitelbe" adja Neked a telefont, melynek egy részét az előfizetés megkötésekor fizeted (olyan, mint a lakáshitelnél az önerő), a többit később a számlacsomaggal.

Pl ha egy telefon 150 ezer ft, akkor 30 ezret kell induláskor fizetni, a többit részletben.


Vigyázz! Ha túl magas számlacsomagot választasz és nem tudod fizetni, a 2 év hűségidő alatt felmondod a szerződést, akkor egy összegben kell a telefon árát kifizetni, meg még talán másféle büntetéseket is kiszabnak.

2017. márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2: bírálat alapján kérhetnek több havi előfizetési díjat, amit később jóváírnak.
2017. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!