Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A csomagautomatába lehet...

A csomagautomatába lehet rendelni olyan áruházból is, aminek nincs ilyen partnere?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a munkahelyemre nem tudok rendelni semmit. A férjem munkahelyére nem szívesen rendelgetnék folyton.

Hallottam ezekről a csomagautomatákról, de eddig csak olyan infót találtam, hogy akkor lehet rendelni oda, ha a webshopban ki lehet választani.

Vagy van olyan automata amibe lehet rendelni valahogy mégis? (előreutalással fizetek, nem az automatán keresztül kellene intézni a kifizetést)

köszi:)


2017. márc. 6. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahol nincs megjelölve lehetőségként a csomagautomatába való kézbesítés, ott nem lehet csomagautomatába rendelni, mivel nyilván nem állnak szerződésben velük.
2017. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor a csomagautomaták csak a szerződéses webshopokra valók mind?:(

Akkor aki nem tudja hova rendelni a holmit az teljesen elesik az internetes rendeléstől, azokon a webshopokon kívül. Kár, hogy erre nem találtak még ki semmit:(

2017. márc. 7. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Van sok postai csomagautomata, Vaterás, stb.

Mindegyik internetes oldal (aukciós, webshop, stb) azzal szállít, amelyikkel szerződést köt. Nyilván mindegyik azzal köt szerződést, ami számára a legkedvezőbb valami miatt.

Van, aki a GLS-el, van, aki a Pick Pack Ponttal, van, aki a Postával, stb. Az adott webáruház oldalán tudod kiválasztani a számodra legkedvezőbbet - ha nincs ilyen, akkor nem rendelsz.

Nemrég rendeltem egy webáruházból, volt Bp-i személyes átvétel, nagyon elégedett voltam - nagyon megérte.

Kicsit később átalakították, már nem lehet személyesen átvenni 0 ft-ért - így már nem éri meg nekem - nem is rendeltem - ennyi :-) Nem fogok egy 1500 ft-os pendrive-ra 1000 ft szállítási költséget fizetni.

2017. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát szomorú vagyok.

Találtam egy jó kis weboldalt, nagyon olcsón lehet jó kis cuccokat rendelni, de akkor megveszem ugyanazt 4x annyiért mástól, aki meg tudja rendelni...

2017. márc. 7. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!