Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Wish-ről rendelek, több...

Ha Wish-ről rendelek, több dolgot, akkor 1 postaköltséget kell fizetni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 6. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem: különböző eladóktól jönnek.

Sőt: akartam kis, 6-8 cm-es pillekönnyű valamiket rendelni, 10 db-ot és ahogy megemeltem a rendelés tételt, úgy nőtt a postaköltség is sokszorosára (nem csak picit emelkedett) - pedig ez ugyanattól az eladótól volt...

2017. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindent egyesével küldenek, és külön van rá szállítási díj is. Bár volt egy termék amiből kettőt rendeltem, igaz hogy a postaköltség drágább lett, 600 Ft körül lett volna egy a kettőért meg majdnem 1000 Ft volt viszont azt egyben küldték. De ha több különböző terméket rendelek akkor külön postázzák, külön díjazzák és nem feltétlen érkezik meg egyszerre. Ennyiből hátrány ez az oldal, de ha olyan terméket rendelsz amire írják hogy mennyit küldenek egybe pl 10 db van egy csomagba azt egyben kapod meg és egy postaköltséget fizetsz. Célszerű alaposan végigolvasni mindent amit írnak, de szinte adja magát.
2017. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem,minden termékhez van postaköltség,viszont előfordulhat h ha pl valamiből 3at veszel 3x számolja fel a postaköltséget és egyben kapod meg
2017. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!