Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekkora hátrány álláskeresésné...

Mekkora hátrány álláskeresésnél főleg külföldön ha nincsen facebookom és hasonlók, csak egy email meg egy rögtönzött Skype-fiók?

Figyelt kérdés
F
2017. márc. 10. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nincs facebookod és gmail az e-mail címed (amíg nem suncivadász42@..) addig senkit nem érdekel.


Külföldön az azért lehet zavaró, ha nincs:

- Helyi telefonod

- Lakcímed

2017. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a kobor kosza kutyad nem erdekli, hogy van-e facebookod vagy skype-od. nekem sincs. megis tokeletes eletem van nelkule... telefonszamod es normalis email cimed, lakcimed legyen. ez a lenyeg.
2017. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hallottam Urban-lengendeket hogy a munkáltatók megnézik a facebook oldalát a jelentkezőnek és azalpján választanak..
2017. márc. 10. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akinek van, annak meg szokták nézni, sőt, ha már ott dolgozol, akkor is ránéznek időnként, hogy nem e írsz ki valamit a cégről... rúgtak már ki pár ezer embert fészbuk poszt miatt. :D

De ha nincs, az nem probléma. Sőt, neked csak jobb.

2017. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez sokkal inkább urgan legend, mint valóság.
2017. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is mindig megneztuk a jelentkezoket facebookon, de nem az alapjan dontottunk. Persze ha reszeg meg bulis kepeket is lattunk, akaratlanul is rosszul indul a pajazo. En mindig deaktivalom a fiokot amikor munkat keresek, akkor is ha amugy semmit nem osztok meg
2017. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!