Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a minner.hu-...

Mi a véleményetek a minner.hu-ról?

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 11:12
1 2
 1/19 anonim válasza:

Szerintem Milán - a tulajdonos, szerkesztő, mindenes - nagyon profi módon csinálja azt, amit csinálnia kell.

Ő egy tipikusan olyan ember, aki se többet, se kevesebbet nem tesz bele a cikkekbe vagy ötletekbe, mindig megtalálja azt az egyensúlyt, ami tökéletes. A Minner is jó, szinte már brand lett belőle, szóval én bátran ajánlom olvasásra, illetve Milán szereti a kávét és a jó beszélgetéseket, szóval azt is ajánlom :)

2017. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Kb 1 éve követem a facen, de nem derült ki számomra, hogy ki az a Milán és mit is akar.

Internetről összeollózott ötleteket pakolgatott ki egy időben, volt érdekes és volt már száz éves közte.


Nincs is kialakult véleményem, mert nem üti meg az ingerköszübömet...

2017. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

" nagyon profi módon csinálja azt, amit csinálnia kell. "


Na és mit csinál? Mit KELL csinálnia? :D

2017. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem igazán vehető komolyan, tele van helyesírási hibákkal. Túltolja a fickó a dolgot. F#&@>ng Sh#t.
2017. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Szerintem rendkívül sokat lehet tőle tanulni mind marketing, üzlet, tőzsde terén:) kövessétek!!
2017. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Vannak motiváló cikkek az oldalon, és új látásmódja van a szerzőnek a dolgokról. Igen a helyesíráson javítania kellene. A rendezvényeit ajánlom mindenkinek, sok ingyenes és hasznos rendezvényt tart, és chaten is mindig válaszol, segít üzleti témában.
2017. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Most láttam hogy kikerült a minner facebook oldalára ez a link. Azt hittem csupa jó dolgot fogok olvasni, ehhez képest csalódtam. Eddig azt hittem a minner a legjobb blog a vállalkozóknak de ezek után inkább leiratkozok róla.
2017. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó oldal. Sok jó dolog van rajta mi szem szájnak ingere.
2017. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ne kövessétek ne lájkoljátok :D
2017. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
buzzfeed copy
2017. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!