Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Facebookon vezetek egy népszer...

Health visitor kérdése:

Facebookon vezetek egy népszerű oldalt, és megkerestek egy olyan lehetőséggel, hogy ha posztolom az általuk küldött linket, akkor kapok érte pénzt. Ilyen tényleg létezik?

Figyelt kérdés
Régóta vagyok már szerkesztő egy oldalnál, és egy valódiknak tűnő fiókból kaptam egy üzenetet, miszerint ha megosztom a linkeket, amit küldenek, azért kapok pénzt. Nekem nagyon ködös az egész, szerintetek milyen linkeket akarnak rám sózni? Egyébként a profil, amitől az üzenetet kaptam egy nőé, több ezer követője van, neki is ilyen gagyi linkek vannak kirakva az adatlapjára, lehet ő is pénzt kap ezekért?

2017. márc. 17. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

"egy valódiknak tűnő fiókból"


En is csinalok ilyen valodinak tuno fiokot barmikor. En biztos nem linkelgetnek, meg nem hiszem, hogy par forintnal tobbet adnanak erte.

2017. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha elkezd ömleni a szenny az oldaladon, szerinted népszerű marad? Megéri-e neked?
2017. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!