Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki semmit nem tud megtakaríta...

Aki semmit nem tud megtakarítani a fizetéséből, elgondolkodott már azon hogy akkor minek is dolgozik?

Figyelt kérdés

ha csak arra elég a fizetés hogy újratermeld a munkaerődet, az nettó rabszolgaság.


Elgondolkodtatok már ezen?


2017. márc. 18. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Én igen, nem is akarok dolgozni, nem vagyok túl motivált.
2017. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

És aki nem dolgozik, segélyen él - mint Te, Balázs - az elgondolkozott azon, hogy a "bolond" mások munkájából lóg az állam nyakán?

Szóval amíg mások adójából élsz, addig én a helyedben nem "frocliznám" itt az embereket, hanem behúznám fülem, farkam, mert lehet, még a végén valaki bedühödik Rád.

2017. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

nem bazsika.


mikor én annyit kerestem, hogy nem tudtam félretenni belőle (mi több, ha nem otthon laktam volna valószínűleg megélni sem normálisan) akkor azon gondolkoztam el, hogy MIT TEGYEK AZÉRT, hogy normálisan keressek.


És láss csodát, TETTEM ÉRTE és most 6 évvel később saját házam van, autóm, jó keresetem, megengedhetek magamnak - értelmes keretek között - szinte bármit, éttermet, nyaralást.


ennyi

2017. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

azért mert nem tart el senki, és anélkül éhen döglenék.


Az is ugyanolyan rabszolga aki 1 millát visz haza nettóban de 24/7 a cég rendelkezésére kell állni, képesek még a nyaralásáról is berángatni.. aztán ha nem megy, gyorsan 0 Ft ot fog keresni!

2017. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!