Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen újraküldi az eladó a...

Ebayen újraküldi az eladó a meg nem érkezett cuccot, ugye nem kell másodjára is fizetnem?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 15:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Here's what happened

Mar. 19

You sent a message

Comments

It will be a good solution, very sorry for the problem.

Mar. 19

The seller sent a message

Comments

I see. could you accept that I send you a same item again? thank you!

Mar. 18

You sent a message

Comments

The other items arrived, but the mouse didnt. Can you send me the tracking information? Regards

Mar. 17

The seller sent a message

Comments

dear friend: sorry! but the tracking information shows that you have already received your items. please check it again! thank you!

Mar. 16

You didn't get the item

You requested

The item

Comments

Hi, the item dont arrived.

2017. márc. 19. 15:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2017. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell. Ha nem érkezett meg de kifizetted már a cuccot akkor az eladó sara hogy nem érkezett meg amit vettél tőle.
2017. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érkezett meg, (ami lehet hogy a Magyar Posta miatt 95%-ban) akkor írj az eladónak! És majd felkínálja a lehetőséget!

Viszont ha volt nyomkövetési szám,intervallum mikor kell megjönnie,onnan tudod h újra fel adta h az megváltozik

2017. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
dec25-én lett rendelve, már nem emlékszek h volt -e követési szám, de most nem látszik
2017. márc. 20. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!