Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliai munkavállaláshoz elég...

Angliai munkavállaláshoz elég a (leg) újabb tipusú személyi igazolvány? Vagy útlévél szükséges?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Útlevelet javasolnak.
2017. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 éve élek kint, nincs útlevelem, soha nem is volt, és eddig nem is hiányzott semmihez. Igaz, általában inkább a jogosítványomat használom helyette, de volt már, hogy kifejezetten személyi kellett.
2017. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van eszed, viszel magaddal útlevelet is. Mert ha elveszik/ellopják a személyidet, akkor meg vagy lőve külföldön másik hivatalos okmány nélkül.
2017. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Javasolnám az összes személyt igazoló okmány beszerzését. Nem hiszem, hogy annyira fájna elmenni útlevelet csináltatni, meg nem lenne rá pénz, vagy idő.

9 éve itt élek, és én elkövettem azt a dőreséget, hogy nem csináltattam meg az útlevelemet, miután lejárt az első 5 év. Aztán nem tudtam hazamenni, hogy csináltassak személyit, mert a személyi is lejárt. (Abban az évben nem tudtam hazamenni)De mikor következő évben hazamentem volna, nem volt se személyim, se útlevelem. Piszok nagy mázli, hogy magyar jogsim volt. Ezzel szépen leutaztam Londonba és megcsináltattam 10 évre az útlevelemet. A személyit is már megcsináltattam. Még egyszer ilyen helyzetbe nem akarok kerülni.

2017. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, annyit hozzátennék, hogy a személyit Magyarba kellett csináltatnom, mert a nagykövetségen nem csinálnak személyit, csak útlevelet. És ahhoz meg kell egy fényképes hivatalos személyt igazoló okmány, amin rajta van az állampolgárságod. És én úgy tudom, hogy ilyen okmány csak 3 van : az útlevél, a személyi és a jogsi. De ugye az elsőt akarod csináltatni, az utolsó meg nem mindenkinek van, így elég gyanús, hogy ha nincs személyid se, akkor szépen maradsz az országban és kérsz egy időpontot állampolgársági vizsgálatra....
2017. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!