Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet bankkártyáról...

GfMessi kérdése:

Hogy lehet bankkártyáról egyből Paypalra utalni? Többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval arról lenne szó hogy a bankkártyám Maestro amit ugye már elég sok oldalon nem lehet használni és ezért nem enged fizetni arról viszont a Paypal egyenleggel meg engedi azt szoktam hogy van egy ismerősömnek Paypalja és erről a Maestrosról küldök át oda pénzt aztán vissza küldöm a pénzt és úgy már tudok vele vásárolni mert nem a Maestro kártyáról történik meg a fizetés hanem a Paypalról és a konkrét kérdésem az lenne hogy olyat hogy lehet hogy nem küldök valakinek aztán vissza hanem egyből a kártyáról paypalra "rakom" át a pénzt? Nézegettem de sehol nem találtam ilyen lehetőséget hogy egyből lehetne-e. Tudom elég bonyolult a dolog de aki érti az segítsen már. Előre is köszönöm

2017. márc. 26. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van egy Paypal számlád, amihez hozzá van kapcsolva a Maestro kártyád, akkor tudsz Paypal-lal fizetni, de akár a Paypal egyenleged is feltöltheted kártyával vagy banki átutalással.
2017. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!