Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen tracking azt jelzi h...

Ebayen tracking azt jelzi h megérkezett a csomag, a postán viszont nem tudnak róla?

Figyelt kérdés
Voltam a postán is mondták h a kézbesítő hagyott volna üzit ha nem talál otthon. Mi a teendő?

2017. márc. 30. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
17track és hasonló kamu oldalak hamis tracking információt mutatnak. Csak az a mérvadó, ami a magyar posta weboldalán is mutat találatot. Tehát jó eséllyel nem valódi adatokat kaptál, a kínaiak szeretnek ezen spórolni. Teendő: vársz.
2017. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vársz, vagy kb 40 nap várakozás után írsz az eladónak (megszokták adni az utolsó napot amíg megjöhet arra tegyél rá pár napot még), hogy hol a csomag, adja vissza a pénzt vagy nyitsz request-et és benyomod a refundot aztán az ebay majd elveszi tőle a pénzt.

Nekem volt, hogy 3 hónap után jött meg csomag..

2017. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

17 trackkal semmi baj nincs

Legutóbb én is így jártam

Amikor 3. Alkalommal jártam a postán, hogy márpedig most megvárom míg előszedik a pakkom, akkor 9 csomagom került hirtelen elő, igaz, kb fél óráig kötöttem az ebet a karóhoz, hogy megvárom, amíg megkeresik, addig nem megyek el.

Kifogások

Postás hagyott volna értesítőt (hagyott, bementem , annak ellenére egyet kaptam meg, hogy szoltam, hogy kb 15 pakkot várok)

Nyomonkövetési szám nem jó (oké, akkor a kinai posta honnan tudja, hogy x magyar város, 1 sz postáján van a pakk

Nem nyomonkövetett pakk (akkor miért nem dobta be a postás?)

Nem fért bele a ládába (amellett, hogy de belefértek volna, fél 9-ig otthon vagyok, a postás 1/4 9-körül jár nálunk, még sose csöngetett be- földszinten lakom, a postaládáktól 2 méterre)

Túl sok csomag volt, azért nem fértek el ( értesítő? Nem mellesleg kb 3 különböző dátum volt rajtuk)


Szóval, várd meg míg feltúrják a postát és megkeresik👍

2017. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A #3 hozzászólást tudom csak én is megerősíteni!

Jártam már hasonlóan, miközben csak egy könyvet rendeltem. Már majdnem két hét telt el a kiszállítás legvégső időpontja óta. Én is jártam folyamatosan a postára és kérdeztem hol a csomagom. Nekem is hasonló válaszokat adtak mint a 3. hozzászólónak.

Írtam hát a Book Depositorynak hogy eltűnt a könyvem, csináljanak valamit. Küldtek helyette újat és 4 nap alatt ideért.

Akkor már az egyik szülőmmel mentem be a postára és jé, előkerült a csomagom is az újjal együtt, de úgy mintha a kutya szájából szedték volna ki. (Folyton lenéznek a helyi postafiókban, csak azért mert 18 vagyok, nem elnőtt és bunkóznak. Az egyik szülőmet is el kellett hoznom magammal, hogy előkerítsék a csomagomat ami már ott dekkolt jó majd' két hete.)

2017. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem is a magyar posta szarakodik az egésszel, 6-án rendeltem, 13-án már magyarországon volt a csomag, de még azóta sem tudták kézbesíteni... május 12 a végső határidő :( lehet türelemmel várakozni, nincs más...
2017. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ééééés megjött :) kellett nekem reklamálni :) de azért röhej, hogy 1 hét alatt eljön kínából magyarországra, majd 2 hét mire megtesz még pár száz km-t...
2017. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!