Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen rendelnék egy szépségip...

Ebayen rendelnék egy szépségipari gépet kb.2-4 kg lehet 32e Ft-ért Kínából. Az áfa fizetés miatt késhet a megadott szállítási időn túl, vagy időben fog megérkezni? Áfát átvételkor kell fizetnem?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első ebayos rendelésem.

Köszönöm szépen, ha válaszoltok



2017. ápr. 5. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben a posta "megfogja" vámkezelésre, akkor igen, amiatt késni fog, én 1-2 hetet mondanék pluszban.


Ha nem ír SMS-t a posta, hogy csomagod jött és küldd be az iratokat, akkor egy levelet fogsz kapni tőlük, amiben leírják, hogy mit és hova küldj be. A beküldést már emailben is megteheted, hogy gyorsabban menjen a dolog.


Ezután egyszercsak hozni fogja a postás a csomagot és ott neki kell majd kifizetned az ÁFÁt és a vámkezelési költséget készpénzben. Nekem nem szoktak szólni, hogy mikor hozza a postás, pár nappal az infók visszaküldése után szokta.

2017. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vámom nem lesz (150Eur alatt vagyok)
2017. ápr. 5. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké, de ÁFÁd lehet, és ha az van, akkor vámkezelési költség is lesz.
2017. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!