Mi az a PayPal?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az a PayPal. Mire lehet használni? Mire jó? Érdemes e regisztrálni?

2017. ápr. 9. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Online bankszámla.
2017. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mire jó?
2017. ápr. 9. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvasd végig az oldalukat, minden le van írva.
2017. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
virtuális pénztárca. tudsz rá befizetni/kifizetni, vásárolni. kell hozza egy bankszamla.
2017. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Internetes vásárlásra való. Csatolod hozzá a bankszámládat esetleg a bankkártyád vagy hitelkártyád, és PayPal-on keresztül tudsz vele fizetni bizonyos weboldalakon pl Ebay és ezzel nem lesznek kiadva rá a bankkártya adataid az adott oldalnak így biztonságos a vásárlás. De pénzt is fogadhatsz rá ha valaki a saját PayPal számlájáról utal a te PayPal számládra pénzt. Nem tartozik a PayPal-hoz plasztikkártya a pénzt ami érkezik rá a bankszámládra utalva tudod kivenni majd.

Interneten rengeteg magyar nyelvű leírás van arról mi is az a PayPal és magyarul leírt regisztráció segédlet ami szinte csak adja magát annyira egyszerű. Magyar nyelvű oldaluk nincs, de ha minimálisan tudsz valamit angolul akkor nem lesz vele problémád.

2017. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És akármilyen bankkártyáttudok hozzá csatolni? Mert nekem ifjúsági kártyám van, maestro.
2017. ápr. 9. 09:59
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Azt szerintem pont nem.

2017. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!