Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson eladtam babakocsit....

Jófogáson eladtam babakocsit. Nem tobozba csomagoltam hanem fóliával vontam be. A csomagolás nagyon jó lett védi is a kocsit. Lassan jönn a futár. De azt mondták ma nekem hogy szetintük nem fogja elvinni ha nincs dobozban. Tényleg?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem elviszi, én kaptam már így babakocsit.
2017. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem dobozba, de kartonba kellett csomagolnom, másként nem vitte el. Szterccsfóliába volt csomagolva, nem fogadta el, szerencsére volt itthon nagy karton, segített becsomagolni és űgy vette át szállításra.
2017. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Èn kaptam is és adtam is el fóliába csomgaolva.
2017. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szerencsére elvitte :) Azt mondta hogy elvileg nem lehetne de jól becsomiztam nem voltak kiáló alkatrészek rajta.
2017. ápr. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!