Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Régen játszodtam a Tanki...

Régen játszodtam a Tanki online nevü játékot mára már meguntam s egyszer valaki felajánlotta hogy megvenné a karakteremet. Szerintetek mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés
3400 forintot mondtam elöször az árára.szerintetek mennyit ér?A karin van 4 fullos tankajj 4 fulos fegyó s egy csomó jó szin.Mi a véleményetek többet ér vagy kevesebbet?

2017. ápr. 10. 17:28
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Esetleg ha leírnád milyen fegyverek és milyen aljak, mert az sokat számít, a festékek már semmit sem érnek max villogni jó, már védelmi modulok vannak. Szerintem nem sok a 3400 ft. Engem érdekelne milyen, van lehetőség megnézni a profilod ha elárulod a karid nevét, bár ott nem mindent látni, de a fegyvereket meg az aljakat igen csak a fejlesztési szintjüket nem látni sajnos. Ez az enyém :-)

[link]

2017. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3400 szerintem sem túl sok igy utolag ezért is akartam megkérdezni valakit.Sajnos rég nem játszodtam s az uj hejzettel nem vagyok tisztában.Pozitivum hogy vagy egy csomó suppom ami nagyon megemelheti az értéket.Ez az én karim: [link]
2017. ápr. 18. 20:55
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne add el. Ha nem ismered az illetőt, akkor valószínűleg hacker.
2021. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!