Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Help! Pénzt kellene szereznem,...

Help! Pénzt kellene szereznem, de még csak 13 vagyok. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Jelenleg ott tartunk, hogy alig van valami ruhám, szüleim sosem vesznek, kajára suliba se adnak pénzt, nyári táborokba nem engednek, barátokkal elmenni valahova beülni, oda se adnak, délutáni foglalkozásokra se mehetek soha, mert nincs meg hozzá a pénz... A barátaim egyfolytában mennek mindenfele, nekem meg marad az otthon gépezés, egyedül futás, kutyasétáltatás egyedül és minden unalmas így. A pénz nagyn kéne tényleg, tavaly ugyan ez volt egész nyáron sehova sem mentem, nyaralni sem megyünk soha. A szüleimnek semmihez nincs kedve ők egész napot itthon töltenék. Kirándulni, nyaralni, túrázni soha sehol nem voltunk egyszer sem!!! Milyen módon tudnék pénzt szerezni? Ez így nem élet!

2017. ápr. 16. 14:41
 1/3 anonim válasza:
Meglehet érteni, ha a szülőknek nincs pénzük, az már más, ha leszarják a gyerekük. Ennyi idősen tuti nem kapsz munkát szerintem, talán kérdezd meg egy gazdagabb szomszédtól, hogy tudnál-e segíteni neki valamit és azért kapnál pénzt, más ötletemnincs.
2017. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2017. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó párszor volt már a kérdés!

Ha még ezeket sem találod, akkor ne is kezdj neki.

Szerintem kösd föl a gatyád, és ugorj neki még egyszer a keresésnek, mert amúgy rokonszenves lenne, amit írtál!

2017. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!